Svetainės naujienos

Interneto savaitė 2015

 
 
Gintarė Lošė paveikslėlis
Interneto savaitė 2015
Gintarė Lošė - Antradienis, 2015 kovo 24, 09:28
 

Šiais metais kovo 23-29 dienomis tradiciškai vyks tarptautinė „Interneto savaitė 2015“ (Get Online Week 2015).

http://www.getonlineweek.eu/

Iniciatyva siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į naujų technologijų ir interneto teikiamą naudą bei plačias pritaikymo galimybes; raginti jaunimą studijuoti bei siekti karjeros IT srityje.  Šiam tikslui įgyvendinti 26 Europos šalyse rengiami kūrybiniai konkursai, motyvaciniai renginiai, kviečiama pasitikrinti savo IT  žinias ir kt veiklos. Asociacija „Langas į ateitį“ jau šeštus metus koordinuos šios iniciatyvos veiklas Lietuvoje.

Šių metų „Interneto savaitė“ turi dvi kryptis:

1.    Skaitmeniniai įgūdžiai. Tema skirta skatinti jaunimą tobulinti e.įgūdžius, reikalingus darbui. Veiklos orientuotos į IT specialybių žinomumo didinimą, asmeninio CV kūrimo internete ir pasirengimo karjerai.
2.    Skaitmeninė įtrauktis. Ši iniciatyvos kryptis skirta visiems vis dar nepatyrusiems kompiuterio ir interneto vartotojams. Ja siekiama padrąsinti ir palaikyti pradedančiuosius, supažindinti juos su aktualiausiomis e. paslaugomis, vaizdaus turinio internete kūrimo įrankiais.

Kviečiame tapti šios europinės iniciatyvos dalyviais! Kaip galite tai padaryti?
  • Užsiregistruoti „Interneto savaitės 2015“ dalyvių skaičiuoklėje: http://www.getonlineweek.eu/register .
    Šia skaičiuokle lengvai konkuruojame su kitomis šalimis dalyvėmis. Kiekvienais metais Lietuva užima garbingą antrąją vietą po Latvijos. Gal šiemet visgi bus kitaip? :) Rezultatus galėsite pamatyti čia.

Sukurti savo profilį ES jaunuoliams  skirtame naujame  profesiniame soc. tinkle http://yourock.jobs 

YouRock“ – tai jaunimo profesinis socialinis tinklas/gyvenimo aprašymo pradžiamokslis, kuris labai pravers ieškant darbo vasarai ar pabaigus mokyklą. Jaunuoliams siekiama parodyti, kad jie turi darbo įgūdžių, kurie dažnai slypi kasdienėse veiklose, ir suteikti jiems priemonių aprašyti šiuos įgūdžius darbdaviams suprantama kalba. Sudaromas jaunuolio kompetencijų deimantas ir išryškinamos jo stipriosios savybės.
„YouRock“ sukurtas 2013 m. siekiant padidinti jaunų 16-25 m. žmonių įsidarbinimo galimybes. Daugiau http://yourock.jobs/lt/apie-mus

Atlikti jaunuoliams skirtą tačiau ir suaugusiems smagiai sprendžiamą testą, ar yra pasirengę darbo rinkai www.skillage.eu (pasirinktina lietuvių kalba). 

„Skillage“ vertina darbui reikalingus IKT įgūdžius. Tai 15 klausimų su pateikiamais atsakymų variantais, kurie paskatins testo dalyvius susimąstyti, ką jie turi mokėti ir išmanyti informacinių technologijų srityje, jei norės turėti darbą. Manome, kad ši veikla motyvuos tobulinti savo įgūdžius. :)

  • Pasimatuoti savo IKT žinias atlikdami ir mūsų kurtus žinių vertinimo testus. Juos rasite čia.
  • www.epilietis.eu kviečia neįgudusius interneto vartotojus savarankiškai išmokti naudotis populiariausiomis e. paslaugomis.

 

INTERNETO SAVAITĖS ORGANIZATORIAI LIETUVOJE Asociacija “Langas į ateitį”